Blog > Komentarze do wpisu

Ukradli mi Dzieci

 Pojechali odwiedzić babcie, ale już je ukradli. Nie zdążyli się rozpakować, a już Kids TV z Changsha dzwoni aby do nich przyjechać na show, wszystko płacą. Gdzieś nas znależli, pewnie z podobnej TV w Kantonie. 

No i pojechali, szybkim pociagiem to trochę ponad 2 godziny, ale ponad 700 km. Narobili filmów, pewnie niedługo bedzie to w TV. Wydaje mi się że jest to jakaś reklama czegoś tam. Zadne z tego pieniądze, tylko frajda dla dzieci. Tak je przemalowali, że sam nie mogę je poznać, szczególnie Mia. Namawiają nas aby się przenieść na stałe do Changsha, chcą mieć kogos na zatykanie dziur w programach, nie dam. Dzieci mają się uczyć a nie celebrydzić.

 

środa, 26 lipca 2017, bialychinczyk

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Wiktor, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2017/08/08 21:39:52
Wakacje w Chinach ?
-
2017/08/09 07:54:22
nezupełnie, sam nadal jestem w Polszy
-
Gość: yoba, *.adsl.inetia.pl
2017/08/11 18:18:06
Żona i dzieci wyjechali, pewnie nie mogli się zaaklimatyzować. Ale za to masz wolną rękę. Zawsze jak gdzieś pojechałeś to opisywałeś kobitki jakie są, a tu o Polkach cisza, jak się zmieniły od PRLu do dziś? Przecież to 30-40lat, więc szmat czasu. Jestem ciekaw twojej opini, czyżby nic ci w oko nie wpadło.
-
2017/08/12 11:37:29
to był wybór, a nie brak adaptacji. Dzieci są obywatelami świata, nie tylko Polski - pojechały na wakacje, ale zostaną dłużej aby nauczyć się chińskiego - zresztą w Chinach są celebrytami, tak im beczie łatwiej w życiu.
A baby w Polsce? - dziwne, ale w Czechach w sklepie zaczepiły mnie 3 40-tki, niestety, dużo za dużo lat i kilogramów. A te młodsze czy w Polsce czy gdzieś tam w Europie?- szukają rycerzy na białym koniu albo bogatego cichego sponsora, czyli nie dla mnie te radości, też wynoszę się do Azji, albo na wyspy Polinezji. Nie mam nic przeciwko tym ryczącym 40-tkom, ale powinny szukać, podobnych do siebie, czyli jak by to się zaczepić aby dobrze przeżyc te pozostałe latka, wygodnie i najlepiej na cudzy koszt nic nie robiąc. Takie panie motywują mnie tylko do leniuchowania, zostawmy je ich losowi.
-
Gość: yoba, *.adsl.inetia.pl
2017/08/12 14:33:23
Sam się dziwiłem, że zgodzili się przyjechać do Polski, przecież w porównaniu z Chinami to prowincja. Polki mają jedynie do zaoferowania dupę i nic więcej? O to chodzi? Zauważyłem, że wiele młodych dziewczyn w Polsce zakłada takie obcisłe rajtuzy bądź krótkie spodenki i świecą tymi tyłkami jakby to była jedyna rzecz jaką mogą się popisać.
-
2017/08/12 16:37:52
Chciałem aby dzieci zobaczyły polska wiosnę - warto było.
Najstarsza Chinka lubi polską kuchnię i krajobrazy - mnie też brakuje po świecie tej zieleni, więc trzeba gdzieś w dżunglę.