Blog > Komentarze do wpisu

nie pisze, buduje, zajety jestem

Nie mam czasu, buduje chatke, produkuje slomki, chce zbudowac  resorcik nad oceanem

zobaczcie YT

 https://www.youtube.com/watch?v=Whs6saQbC4E

środa, 06 marca 2019, bialychinczyk

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: , *.oc.oc.cox.net
2019/03/07 02:10:46
To juz z Chinami i Chinka sie rozstales?
Kurde ta Burma to wyglada 100 lat do tylu i ludzi w szalsachmieszkaja? - myslisz ze tam ktos pojedzie na wypoczynek czy do pracy?
-
2019/03/07 03:25:59
Chiny i Chinka zostają, na zawsze, potrafię kochać więcej niż jedna kobietę.

w sobotę - niedziele tutaj straszny tłok, nie ma miejsc w hotelach, może być podobnie jak w Tajlandii, a tłumy mnie meczą.
-
Gość: acca, 134.73.240.*
2019/03/13 18:15:30
Panie Pan masz chyba 3 dzieci. Nie lepiej z nimi siedzieć ? Uczyć je jak miec dobre życie? Zostawiłeś je Pan Chince na wychowanie a ona co...na pokazy modelowe.
Ile byś Pan pieniędzy dla nich nie zostawił to jak będą miały pusto w głowie stracą wszystko i goli zostata. Ciekawy Pan jest. Troche jak bidny emperor naruchal a potem co będzie to będzie. Elita inaczej żyje inwestuje w pokolenia. A Pan chyba elita?
-
2019/03/14 02:26:19
znajomy profesor mawiał ze dzieło raz stworzone nie wymaga poprawy, a miał ich 11-ciorga. Ja dopiero 7+1 w drodze, a w życiu może dobije do drużyny piłkarskiej, może do dwóch, przyszłość pokaże. Każde dostaje wyższe wykształcenie i idzie swoja droge. Mialem business meblowy ktory latwo dawal 20 000 miesiecznie, ale tzreba bylo pracowac, zadne nie chcialo, business zamknalem. Jak dlugo dzecko jest z rodzicami? Moje corki, 13 i 11, juz same decyduja w co maja sie ubierac i same kupuja na taobao ciuchy, ksiazki czy co potzebuja, juz przygotowuja sie do zycia samodzelnie, starych gramoli rodzicow sie nie slucha. Ze wszystkimi mam kontakty, niestety tylko jak cos potzebuja, takie zycie, a jest inny wybor?
Do elity finansowej raczej sie nie zaliczam, moze do intelektualnej, a na to trzeba sobie samemu zapracowac.
-
Gość: , *.oc.oc.cox.net
2019/03/16 01:44:22
Gratulacje z okazji tego 8-go.. To bedzie chinskie czy Burmijskie? :)
Ponoc w Azji jest zwyczaj ze dzieci utrzymuje rodzicow tak ze masz emeryture zapewniona... :)
A Ty w Tej burmie czy mianmarze to na stale czy tylko czasowo?
Slyszalem ze tam nie sa uregulowane spawy wlasnosci ziemi - ludzi mieszkja na kawalku ktory nazywaj swoim i nawet to sprzedja oczywiscie bez zadnych formalnosci czy papierow.
I wlasnie teraz rzad probuje to zalatwic a ludziska musza udowodnic ze ziemia na ktorej mieszkaja jest ich? No wiec sa ci coi sie martwia jak to udowodnic i ci co im porouja to ulatawic odkupujac polacie za grosze....