RSS
czwartek, 25 maja 2017

Death begins at: 25 MHz

Human Body:
Genius Brain Frequency 80-82 MHz
Brain Frequency Range 72-90 MHz
Normal Brain Frequency 72 MHz
Human Body 62-78 MHz
Human Body: from Neck up 72-78 MHz
Human Body: from Neck down 60-68 MHz
Thyroid and Parathyroid glands are 62-68 MHz
Thymus Gland is 65-68 MHz
Heart is 67-70 MHz
Lungs are 58-65 MHz
Liver is 55-60 MHz
Pancreas is 60-80 MHz

Colds and Flu start at: 57-60 MHz
Disease starts at: 58 MHz
Candida overgrowth starts at: 55 MHz
Receptive to Epstein Barr at: 52 MHz
Receptive to Cancer at: 42 MHz

Death begins at: 25 MHz

http://energyfanatics.com/2011/12/07/relationship-between-diseases-energy-frequency/

Czytałem kiedyś o szpitalnym kocie-przybłędzie ktory do spania zawsze wybierał lóżka tych pacjentów którzy kilka dni póżniej zawsze umierali. Czyżby lubiał sie grzać w tych obniżających sie i niskich częstotliwościach?  Może też częstotliwość w okolicy 30 MHz jest kocią częstotliwością życia więc znalazł bratnią duszę.

11:31, bialychinczyk
Link Komentarze (7) »
piątek, 14 kwietnia 2017

Suzanne Somers [1],  70-latka, była aktorka, obecnie autorka książek na temat jak żyć długo a także największa sponsorka konferencji A4M - American Academy of Anty-Aging Medicine. Jej ideą zdrowszego życia i opóżnienie starości jest doprowadzenie poziomu hormonów do poziomu 30-latki poprzez kuracje hormonalne zawierajace duze dawki estrogenu i testosteronu, czyli jak mówia amerykanscy medycy, „faszerujowanie staruszek tabletkami". Niestety, kuracja okazała się niewypałem, gdyż terapia hormonalna dla przekwitających kobiet jak poczatkowo niezwykle popularna i do 2002 roku mocno promowana przez branżę farmaceutyczną aż do zakrojoną na szeroką skalę badań Women's Health Initiative (WHI) ktora stwierdziła, że u kobiet przyjmujących zastępczy estrogen pojawiał się częściej nowotwór piersi - a także choroby serca, skrzepy, udary, a nawet demencja. Okazało się, że terapia hormonalna nie tylko nie odwracała procesów starzenia, ale je przyspieszała. 

Pani Somers zmieniła trochę swoje teorie i zaczeła propagowac bioidentical hormone replacement therapy [2], promuje hormony bioidentyczne, twierdząc, że są bezpieczniejsze i bardziej „naturalne”.  Hormony te pochodzenia roślinnego mają być identyczne z endogennym ludzkimi hormonami. Jednakże, nie udowodniono że strukturalna budowa krystalograficzna jest w rzeczywistości identyczne z endogennym człowiekiem. W ich składzie znajduje się nie tylko estrogen, ale również inne równoważące jego działanie hormony, między innymi progesteron, a czasami również testosteron. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość przepisania przez lekarza mieszanki odpowiedniej dla danej pacjentki. Wadą jest sposób wytwarzania hormonów bioidentycznych oraz ich skład: apteki, w odróżnieniu od producentów leków, którzy muszą się stosować do precyzyjnych wytycznych FDA, podlegają słabym regulacjom. Oczywiście, świat naukowy twierdzi ze to jest jeszcze niezbadane i przestrzega przed używaniem z mozliwośia pozniejszych dużych komplikacji zdrowotnych.  Oczywiśie już się zdarzyło. Badania nad lekami przygotowywanymi przez farmaceutów wykazały, że faktyczne dawki zawartych w nich substancji mogą się znacząco różnić, a w 2012 roku zanieczyszczenie, do jakiego doszło w aptece w Framingham w stanie Massachusetts, wywołało grzybicze zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych, które zabiło sześćdziesiąt cztery osoby, a dotknęło ponad siedemset.

Artykuł opublikowany w "Medycznym Liście Leków i Terapii" z 2010 roku zawierał "Nie ma dopuszczalnych dowodów, że" bioidentyczne "hormony są bezpieczne lub skuteczne. Należy zniechęcić pacjentów do ich przyjmowania.

Trzeba przyznać, ze pani Summers na swoje 7 krzyżykow wyglada wyśmienicie. No cóż, jedna czy druga metoda wiecznej młodości nie pracuje, będzie następna. Wieść głosi że tym razem będzie z Chin, czyżby ukradną moje metody. A na codzeń nie ma się o co martwić gdyż strumień pieniążków płynie wartko ze sprzedaży czego się tylko da, sami zobaczcie [3].

Świat medyczny nadal twierdzi, że nie istnieje coś takiego jak medycyna przeciwstarzeniowa. Dr Olshansky twierdzi że najbardziej skrywaną tajemnicą procesu starzenia jest fakt, że nie ma w nim żadnej tajemnicy. - Nie ma lekarstwa, hormonu, suplementu czy kremu, który w udokumentowany sposób odwracałby procesy starzenia. Nie ma i kropka.


[1] https://en.wikipedia.org/wiki/Suzanne_ Somers

[2] https://en.wikipedia.org/wiki/Bioidentical_hormone_replacement_therapy

[3] https://www.suzannesomers.com/

czwartek, 06 kwietnia 2017

 Prawie każda babcia ma w swoich skarbach własne recepty na długie życie i zdrowie, piękne cialo. Każda ekspozycja czy wystawa związana z żywnością, zdrowiem czy zdrową dietą ściąga także setki małych wystawców ze swoimi JEDYNYMI, najlepszymi na świecie receptami na długie i zdrowe życie. Internet także roi się od podobnych, przytaczamy więc tylko niektóre z nich.

1. Japańskie aojiru (1), (10)

Sproszkowany organiczny jarmułek lub młodych liści jęczmienia, które są mieszane z wodą lub mlekiem  -  posiada wysoką wartość odżywczą. Aojiru jest niesmaczne aż tak, że picie szklanki płynu jest zwykłą karą na japońskich pokazach gier telewizyjnych. Jednak nowe preparaty aojiru próbowały zminimalizować gorzki smak oryginału.

3. Longevity Drink For Life | Dr. Theresa Ramsey (2). Kurkuma, imbir z drobiną pieprzu, cytryna

3. Sok z gruszki, selera, ogórka, natki pietruszki, imbiru i pomarańczy - recepta Marii Seward.

4. Koktail -Brokuły, szpinak, zielone jabłka i awokado

5. Koktail Marchewkowy - Doskonałym sposobem na detoks wątroby jest regularne picie świeżo wyciśniętego soku z marchwi. W trakcie przygotowania można dodać świeże ogórki lub buraki a także jablka. Sok należy pić trzy razy dziennie przez dwa lub trzy tygodnie.

6. Dr. Fuhrman's Green Longevity Drink (3)

7. Dr. Dharma's Longevity Green Drink (4), Rozjaśnij swój umysł, detoksykuj swoje ciało i schudnąć szybko!

8. Cactus-Aloe Smoothie, the SUPER Longevity drink (5)

 9. Kombucha-zyciodajny-napój-długowieczności (6)

10. Tybetańskie eliksiry młodości i długowieczności - cytryna, miódu pszczeli i oliwy z oliwek (7) (9)

11. Renaissance's Longevity Health Drink - Ingredients; contains 95 trace and colloidal minerals, enzymes, and amino acids: 
- Whole Leaf Aloe Vera: Pure Cold Processed Aloe Vera with High Polysaccharide content.
- Aloe Vera Gel Pulp: Pulp from the Inner Gel Fillet.
- Red Grape Seed Extract: Potent Anti-Oxidants to fight free radicals.
- Pine Bark Extract: A Strong Anti-Oxidant and Bioflavanoid source.
- Colloidal Minerals: More than 65 Trace & Ionic Minerals that connect your cells.
- R-Herb Blend: Gingko, Ginseng, Pau d'arco, Suma, Kava Kava, Echinacea.
- Cat's Claw Bark: A medicinal herb from the Amazon that delivers phytonutrients and anti-oxidants.
- R-Vit: Select Vitamins (C, A & Selenium) that synergize with the bioflavanoids.
- Beta Carotine: A powerful source of anti-oxidants and immune system enhancers.
- Spirulina: Delivers balanced protein (all 9 essential amino acids) and is high in nutrients.
- All of that, plus 100% of the RDA of vitamins, A, C, D, E, and B Complex along with additional iron, zinc, selenium, Chromium, Calcium, and Potassium, all in a base of pure, cold pressed freeze dried Aloe Vera. And It really taste good! 
Get a bottle today, and start live longer younger! it!

12. Inne Eliksiry długowieczności (8)

 

 

 Linki: 

(1) https://www.city-cost.com/blogs/Rei/wjnEw

(2) http://www.drramsey.com/longevity-drink-recipe-thank-cheryl/

     http://www.azfamily.com/story/29548427/tuesday-july-14-2015-longevity-drink-by-dr-theresa-ramsey

(3) http://www.vegetariantimes.com/blog/taste-test-dr-fuhrmans-green-longevity-drink

(4) http://www.drdharma.com/Public/Supplements/GreenDrink/

(5) http://mazharsuggests.blogspot.com.mt/2015/10/amazing-benefits-of-cactus-and-aloe-vera.html

(6) https://martabrzoza.pl/porady-zdrowotne/kombucha-zyciodajny-napoj-dlugowiecznosci/

(7) https://krokdozdrowia.com/eliksir-mlodosci-dlugowiecznosci/

(8) http://kuchnia.wp.pl/eliksiry-dlugowiecznosci-6054907539645057a

(9) http://sekrety-zdrowia.org/trzy-skuteczne-receptury-tybetanskie/

(10) http://slism.com/diet/aojiru-green-juice-diet.html

wtorek, 04 kwietnia 2017

Jean-Frédéric Maximilien de Waldeck (1) (March 16, 1766? – April 30, 1875) francuski rysownik i kawalarz. W wieku 56 lat zostal wysłany przez rząd francuski na Yucatan aby zrobić rysunki nowoodkrytych Maya ruins. Było to duże ryzyko gdyż w tym czasie 56 lat to był już stary człowiek. Po powrocie opublikował Description of the Ruins of an Ancient City oraz Voyage pittoresque et archéologique dans la province d'Yucatan pendant les années 1834 et 1836 (Paris). Mając 66 lat powrócil do Meksyku i przez dwa lata mieszkał w Palenque z piękna meksykańską kochanką na szczycie piramidy nadal zwaną Swiątynią hrabiego - Palenque - The Temple of the Count (2). W wieku 84 lat poślubił 17-latkę i spłodził syna. Jak przekroczyl 100 lat, rząd francuski zdecydował że zamiast wypłacić mu jednorazowo dużą kwotę pieniędzy będzie taniej jak będzie pokrywał wszelkie jego wydatki gdyż i tak długo już nie pożyje. Wtedy hrabia zaczął zabawiać najdroższe paryskie kurtyzany, oczywiście na koszt rządu. Zginąl w wieku 109 lat - jedne żrodla podają na zawał serca jak piękna Paryżanka odmówiła mu swoich wdzięków, inne że wpadł pod pędzącą karetę na polach Elizejskich jak chciał przebiec aby z bliska oglądnąć przechodzącą piękność. 

Jak mówił, swoją długowieczność i witalność zawdzięcza kuracji czosnkowej - raz na rok na wiosnę przez dwa tygodnie jadł tylko potrawy z czosnku. Jak twierdził, w ten sposób zabija wszelkie pasożyty i oczyszcza swój organizm.

 

(1) https://en.wikipedia.org/wiki/Jean-Fr%C3%A9d%C3%A9ric_Waldeck

(2) http://www.ontheroadin.com/Mexico%20Archeology/Palenque%20The%20Temple%20of%20the%20Count.htm

środa, 29 marca 2017

Jeszcze niedawno to ZSRR było na pierwszym miejscu. Znacie ten dowcip o rewolucji, ale niestety było do dawno i już wszyscy wymarli. Chiny także chciały być pierwsze. Chiński historyk  Sima Qian z dynastii Han żyjący 135-86 BCE przytacza historie 20 nieznanych antycznych dynastii których królowie żyli po 300 lat. Nowszy przypadek, to zielarz Master Li Qing Yun (1677–1933), jakoby żyjący 256 lat. Miał podobno 24 żony i 180 potomków, ale gdzie one są, dlaczego nie nauczył swoich dzieci jak żyć długo. Żył długo, ale ile? Znamy jego recepty długowieczności, stosujemy je i przyszłość pokaże na ile miał racje. Nie musimy żyć 250 lat, 150 wystarczy, zresztą jest to także wiek co do którego są zgodni współcześni naukowcy. 

Najbardzej popularna obecnie jak długo czlowiek moze życ jest teoria telemetryczna, ale może to się zmienić za 10-15 lat. Otóż wg niej, człowiek może żyć około 140-150 lat, gdyż na tyle wystarcza mały czopek ( telemer)  na końcu naszego chromosonu. Co 7 lat następuje podział chromosonu (DNA) i telemer sie straca, a takich podziałów w życiu moze być około 20. (Według innego  geneticisty Dr Richard Cawthona (1), komórki zwykle mogą dzielić się tylko około 50 do 70 razy, telomery są coraz krótsze, komórki starzeją się lub umierają).  Inna teoria zakłada maksymalny wiek człowieka na 125 lat - jest ona oparta na coraz większym problemem uszkodzeń naszego ciągu DNA i zaniku wraz z wiekiem możliwości samonaprawy przez nasz organizm. Niemniej, Aubrey de Grey,  gerontologist teoryzuje poprzez swoja organizację Strategies for Engineered Negligible Senescence, że proces starzenia można odwrócić. Podejście SENS w gerontologii biomedycznej odróżnia ich of innych naukowców gdyż kładzie nacisk na odmładzanie tkanek, a nie na spowolnienie procesu starzenia.

Dr Gray twierdzi, ze żyje już na świecie człowiek, który dożyje 1000 lat. Metodą jest wymiana uszkodzonych narządów na nowe, młodsze i sprawne. Metoda tylko dla bogaczy ale nie zawsze można jednak to uzyskać bez względu na ilość zer na końcie w banku. Niedawno umarł 101-letni miliarder mimo 6 czy 7-ciu transplantacji serca.

Istnieje dość zakorzeniona opinia, że długość zycia jest uwarunkowana genetycznie. Jeśli ktoś w rodzinie dożył sędziwego wieku, mamy duże prawdopodobienstwo także dożycia setki i powyżej. Jest to tylko częściowo prawdą, gdyz geny odpowiadają za 15-20 procent szansy długowieczności, reszta to dieta i styl życia. Także wraz z czasem, długość życia stale się wydłuża - nasi dziadkowe umierali w sędziwym wieku 50-60 lat. Obecnie w Polsce średnia długośc życia jest 70-80 lat dla mężczyzn i 80-90 dla kobiet, ale mamy także kilka tysiecy stulatków.

Jak zawsze, najlepsza rada na dożycie długich lat to być zawsze zdrowym, nie zbliżać się za blisko do tej linii dzielącej nasz i ten inny świat. Oczywiście, jeśli dla kogoś ma sens długie życie gdyż są ludzie dla których eksta pół godziny wolnego czasu jest tragedią, nie wie co ma z tym zrobić.

 

(1) http://learn.genetics.utah.edu/content/basics/telomeres/


czwartek, 23 marca 2017

A jest ich dużo - pewnie tyle samo co ludzi którzy tym się zajmują, każdy z nas pewnie ma swoje teorie. Francuzi zalecają picie czerwonego wino, conajmniej szklaneczkę dziennie, babcie z Kaukazu wolą swój samogon czyli bimber, małe wiadereczko dziennie, też im pomaga. My zaczniemy od legend, tych najstarszych poprzez bardziej współczesne recepty długowieczności oraz najnowsze badania naukowe, takze te ciekawe, wesołe i te które wpadly mi w oko. Czy pomagaja? Człowiek jest tak złożony że dzisiaj może pomóc, ale w piatek już nie. Jeden będzie czuł się dużo lepiej, inny nie znajdzie żadnych efektów, nie ma złotego środka dla wszystkich. Niemniej trzeba znależć jakieś panaceum i stosowac je, wierzyc w je, być systematyczny w swoim działaniu, i jednoczesnie wyeliminowywać te odżywki które moga zaszkodzic.  Trzeba więc wyrzucić z diety wszelką chemię, hybrydy GTO, to co nie występuje naturalne w przyrodzie. Jak mowili znajomi biolodzy z San Diego, żadnych białych tabletek, nic z dodatkami z Monsanto, ma być naturalne, jak najmniej przetworzone, bez skutków ubocznych, czyli zostają nam tylko zioła, jagody czy owoce. Ale także nie wszystkie, muszą miec jakieś "referencje" czy historie zastosowań w przeszłości że dają pozytywne efekty.

Temat rzeka, nie uda się zmieścić w jednym artykule, będzie więc cykt artykułów. Na początku tylko wypunktujemy czym będziemy się zajmować i w następnych będziemy rozszerzać dany temat. 

A więc będziemy pisać o

- Ambrozia i nektar greckich bogów

- Munifikacja, przygotowanie faraonów do życia po śmierci, mumio - shilajit

- Rteć chińskich cesarzy

- Eliksiry Młodości Wschodu, napój SOMA

- Cryonics, zamrażanie zwłok po śmieci aż do czasu gdy medycyna będzie znała metody aby przywrócic do życia i wyleczyc (3)

- Methuselah Foundation, Teoria Dr Aubrey de Gray (4), SENS, Strategies for Engineered Negligible Senescence

- Niagen, NAD+ booster, Nicotinamide Riboside (NR), Dr David Sinclair (5) 

- Czosnek hrabiego de Waldeck (6)

- Koktaile hormonalne Suzanne Somers (7)

- Przetaczanie młodej krwi, najlepiej własnej

- Niebieskie Strefy  Dan Buettner, (8) Pięć obszarów długowiecznosci: Gruzja, Vilcabamba, Sardynia, Okinawa, Hunza, (9)

- Bama, chińska dolina długowiecznych w Prowincji Guangxi (10)

- Pięć Filarów Długowieczności Dr Jana Pokrywki (11)- hyperbaria, bajkalina, woda REDOX z wodorem, magnez, hipercarbia

- Długowieczność po polsku - nalewki ojca Klimuszko, braci Onufrych, Bonifacych, siostry Kunegundy i inne -hehhe

- Ikigai - Raison d'être, hobby, "konik", motywacja chęci życia, pasja życia

- Fuleryt (inaczej fuleren C60) (12)

- Spirits młodości, przebywanie wsród młodych, śmiech, radość życia

kluczowe dla młodego wyglądu jest oczyszczenie organizmu z toksyn

- indywidualne badania genotypu dla każdego czlowieka czyli coś więcej niż badania DNA które ustalaja produkty, które absolutnie trzeba omija i wyeliminować z diety  i takie których omijać nie wolno. 

- Kuracje przywracające zdolność regeneracji uszkodzonych DNA - protein PARP (Poly ADP ribose polymerase), chlorogenic acid

- Recepta długowieczności chińskiego zielarza Li Ching-Yuen który podobno żył 256 lat (13)

- Horus - Long Life Drink, ziołowy napój na odkrystalizowanie szyszynki, poprawy pracy mózgu i utrzymanie organizmu w     balancie czyli w zdrowiu (14)

- Zielone koktaile, recepty na lepsze zdrowie i długie życie jak Dr Ramsey longevity drink, japoński aojiru i inne (15).

- Dieta Smart Food [16]

- Acciaroli -włoska wioska stulatków [17] - The research team analysed blood samples from more than 80 residents, and discovered extraordinarily low levels of adrenomedullin, a hormone that widens blood vessels. The levels of adrenomedullin were similar to those you would normally find in people in their 20s and 30s

- Gene therapy

Gene therapy replaces bad genes with good genes, and RNA interference can selectively knock out gene expression. Together, they give us an unprecedented ability to manipulate our own genetic code. By knocking out genes that code for certain metabolic proteins, scientists have been able to make mice that stay slim no matter how much junk food they eat. Lou Gehrig’s disease has been cured in mice, and it could only be a few years before we develop a therapy that can cure it for humans too. 

Aubrey de Grey’s SENS (Strategies for Engineered Negligible Senescence) research program contains various prescriptions for the use of gene therapy. Within a couple decades or so, progress in anti-aging therapies will improve to the point where we are gaining more than an extra year of lifespan per year, reaching so-called “longevity escape velocity” eventually culminating in indefinite lifespans.

 do oglądania - 109-latek, życie bez stresów, https://www.youtube.com/watch?v=BXyfCGDnuWs

- Celulaity zDoliny Krzemowej 

https://businessinsider.com.pl/technologie/nowe-technologie/sposoby-na-wydluzenie-zycia-firma-celularity-z-doliny-krzemowej/lcw06zs

do poczytania -

a. Potrafią przewidzieć kiedy umrzesz wystarczy skan mózgu, Dawno to mówiłem, https://www.o2.pl/artykul/potrafia-przewidziec-kiedy-umrzesz-wystarczy-skan-mozgu-6116428163872897a

b. The Effects of fluoride on the physiology of the Pineal Gland - http://epubs.surrey.ac.uk/895/1/fulltext.pdf - praca doktorska jakiejs tam panienki - z 1997 roku, ale dziwne nawet nie wspomniano, ze szyszynka produkuje DMT, a DMT odkryto w 1930 roku

c. Fluoride deposition in the aged human Pineal Gland - http://www.icnr.com/articles/fluoride-deposition.html

d. Pineal Gland (PGC) and Choroid Plexus Calcification (CPC) on CT (Computer Tomography) scanner -   PGC should be understood as an active, reversible and multifactorial phenomenon, rather than CPC, in which the degenerative process role is unique and definitive. http://ispub.com/IJHA/2/1/1457

Artykuł ten będzie zmieniany, dodawane inne metody, rozbudowywany.

 

 

(3) https://en.wikipedia.org/wiki/Cryonics

(4) https://www.mfoundation.org/

(5) http://alivebynature.com/about-niagen/

(6) https://en.wikipedia.org/wiki/Jean-Fr%C3%A9d%C3%A9ric_Waldeck

(7) http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,19914722,koktajl-hormonow-na-sniadanie-medycyna-przeciwstarzeniowa.html

(8) http://www.wiecejnizzdroweodzywianie.pl/niebieskie-strefy-oazy-dlugowiecznosci/

(9) http://www.osrodekterapiinaturalnej.pl/index.php5?show=artykul&idKat=2&idArt=19&lang=_pl

(10) http://www.osrodekterapiinaturalnej.pl/index.php5?show=artykul&idKat=2&idArt=74&lang=_pl

(11) https://tune.pk/video/2745298/5-filar%C3%B3w-d%C5%82ugowieczno%C5%9Bci-jan-pokrywka-6052014

(12) http://wiadomosci.onet.pl/nauka/odkryto-cudowny-lek-na-dlugowiecznosc-to-obiecujace/6lg9k

(13) http://bialychinczyk.blox.pl/2012/07/Recepta-dlugowiecznosci-Li-Ching-Yuen.html

(14) http://amsil.com/, Horus - Nasz Ziolowy Napój Długowieczności

(15) http://www.drramsey.com/longevity-drink-recipe-thank-cheryl/

[16] http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,21660212,szpinak-zboza-czekolada-te-produkty-pomoga-ci-zyc-w-zdrowiu.html

[17] http://www.independent.co.uk/life-style/health-and-families/health-news/scientists-key-to-longevity-italy-acciaroli-centenarian-mediterranean-diet-a7230956.html 

- The TeloYears genetic blood test - mierzy długość telemerów, wiek komórek w porównaniu z kalendarzowym. czy warty $89? NIE. Nobel Price winner, WHO? Just saw an ad for the greatest scam ever perpetrated on the public -89$ for complete bullshit. Similar BS test by Titanovo Inc.

 Mam 100 lat: sekrety długowieczności  http://www.national-geographic.pl/national-geographic/ludzie/mam-100-lat-sekrety-dlugowiecznosci

poniedziałek, 06 marca 2017

Może być setki definicji, a najprostrzy podział jak mówiła moja koleżanka z San Diego - dzielimy sie tylko na tych mądrych i tych głupich, ale my bedziemy mieli jeszcze inny podział.

1. Petent wie wszystko, żadnych wątpliwosci, pytań, wszystko jest dobrze, czuje sie najmądrzejszy, często jednak klepie bidę.

2. Facio ma wątpliwości, pytania, ale nie potrafi znależć na je odpowiedzi, Pacjent wie że jest ziarnkiem, pyłkiem na tym świecie, losy go tylko poniewierają ale nie potrafi znależć wyjścia z bycia nikim.

3. Czlek ten walczy z losem, działa, ma przebłyski prawdziwej inteligencji, niekiedy udaje mu się zaoszczędzić w życiu zyliony a nawet być prezydentem. W sumie być panem swojego losu.

Nigdy nie ma ciągłej linii pomiędzy, najczęściej balansujemy 1-2 lub 2-3, oczywiście lepiej byloby 2-3.

Jest powiedzionko - czemuś biedny, boś głupi, czemuś głupi, boś biedny. Musisz trzeżwo powiedzieć sobie że najczęsciej pracujemy dla forsy, ilu z nas robiłoby to co robi teraz jakby dostali z ?? kuferek stóweczek? Forsa nie jest miarą człowieka, ale bez niej trudno żyć i każdy z troszeczką oleju w głowie powinien jak najszybciej w życiu zerwać z bycia wyrobnikiem, owcą w stadzie pracujacą na spłatę pożyczek, a starać się jak najszybciej aby forsa dla Ciebie zaczeła pracować. Niestety, większość z nas traci to życie aby miec te bloody money, aby nakarmić i wychować dzieci, ale jakie mamy inne wyjście? Eliminując tych, których jedynym celem w życiu jest przeżyć i pracować jak najmniej, jak mówił poeta - cała życia treść, mało robić, dużo jeść. Mając zapewniony byt sobie i rodzinie, wielu z nas byłoby bardziej wydajni, twórczy, efektywniejsi gdyż robilibyśmy tylko to, co lubimy. Musimy mieć zawsze jakiś produkt do sprzedania, a najgorszy produkt to swój czas, doświadczenia, zdolności - zegara nie da się rozciągnąc aby miał więcej godzin na dobę. Jak chcesz się wybic ponad masy, żyć lepiej, powinieneś znależć swój produkt który potrafisz  wyprodukować taniej i lepiej od tych, którzy już to robią, albo znależć swój unikalny produkt na który bedzie popyt. Oczywiście, nie jest latwo, młodzi nie chcą czekać i oszczędzać aby zebrać owoje swojej pracy póżniej, chcą żyć teraz pełną piersią, najlepiej na kredyt, jak twierdzą im się to należy.

poniedziałek, 20 lutego 2017

W polskiej prasie tylko niekiedy wspominają że wszędzie w wodzie, w paście do zębów używa sie trucizny, fluorku, ale nic sie nie pisze ani robi aby tą truciznę wyeliminować z organizmu. Można znaleść googlując że przed WWII jak Niemcy żyli w zgodzie z Rosjanami, nauczyli sie od Ruskich że dodajac fluoru do jedzenia czy do wody pitnej, jest łatwiej panować nad masami, jest łatwiej skomunizować swiat. Poczytaj o tym z linku (1) poniżej, Niemcy znali tą metodę od poczatku XX wieku i aby otumanić więźniów obozów koncentracyjnych, zaczęli podawać im duże dawki fluoru w wodzie pitnej. Zdaniem brytyjskiego badacza Iana E. Stephensa, premier Wielkiej Brytanii, Margaret Thatcher, w połowie lat 80. XX wieku potroiła budżet przeznaczony na fluoryzację wody w Irlandii Północnej. Stephens uważa, że kroki te podjęto nie z troski o stan uzębienia Irlandczyków, lecz w celu „uspokojenia” tamtejszej opozycji. możesz poczytaj o tym w (3).

Wiele krajów na świecie już zabroniło używania fluoru to uzdatniania wody pitnej, ale w Polsce nadal wolna Amerykanka, twierdzi się ze fluor jest dobry na wszystko, na koście, połysk zębów, zryj tego jak najwiecej (4). I żremy tego coraz wiecej; w herbacie, paląc papierosy, pijąc alkohol, wdychając zatrute powietrze, jedząc hybrydy, GMO, używając wielu syntetycznych substancji chemicznych, coraz więcej urządzeń i technologii emitujących fale elektromagnetyczne. Bardzo trudno  jednak znaleść w polskiej literaturze że fluor odkłada sie w naszej szyszynce, krystalizuje ją i w "cywilizowanym", zachodnim świecie młody chlopak czy dziewczyka w wieku 16 lat już ma ją skrystalizowaną w 60% a nawet wiecej. Ponadto, zyjąc na naszej kochanej zatrutej planecie nasza szyszynka powoli zmniejsza się, już w tej chwili ocenia się jej wielkość na ziarno ryżu, maximum 6 mm. Inni twierdzą że u wiekszości ludzi szyszynka jest już wyłączonaw wieku 12 lat. Prawdopodobnie zauważyłeś to samodzielnie - dzieci są pełne energii, intuicyjne i duchowej natury, ale tracą te zdolności, kiedy dorosną. Wokół jest dużo 30-40 latków bez chęci życia, zombi, a 60-latek to już z zasady jest nie tylko bezzębny, ale bardzo często pozbawiony ducha życia. Dlaczego?
Starożytne cywilizacje znały sposoby na powiększenie szyszynki. Istnieje teoria ze Egipcjanie zbudowali piramidy aby wytwarzać w nich specjalne dzwięki które powodowały wzrost szyszynki. Oczywiście, było to tylko dostępne dla rodziny faraonów i najwyższych kapłańow. Mając dużo wyższą inteligencje niż masy, mogli łatwo zagarnąc władze.  Sumerowie i Inkowie posiadali podobną wiedzę. Niektore żródła (5) podają, że starszy i młodszy Bush podczas studiów na uniwersytecie Yale należeli do tajnego towarzystwa "Skull & Bones" której członkowie podczas ceremonii jedli szyszynki zwierząt. To żródło podaje że jedli także szyszynki ludzi, co wydaje mi się już bzdurą. A strach pomyśleć co mogłoby stać się ze światem gdyby Bush młodszy tego nie robił i nie starał się poprawić swojej inteligencji gdyż nadal jest uważany za najgłubszego prezydenta US. 

W miarę upływu czasu, metody zwiększania wzrostu szyszynki zostały zapomniane albo nam zabrane a obecne codzienne życie wśrod GTO i trucizn faktycznie powoduje kurczenie się szyszynki, dlatego większość społeczeństwa juz nie posiada dużych szyszynek i dlatego nasza łączność pomiedzy ludzmi czy z otaczającym światem są ograniczone a nasze zdolności intelektualne prawie całkowicie zniknęły. Twierdzi się, że w przeciętnym społeczeństwie jest tylko 3-5% ludzi myślących, reszta to owce i barany, przez możnych tego świata nazywani "debt slaves", niewolnicy długów.


Szyszynka jako jednym z niewielu organów w ludzkim które wystepuje pojedyńczo, znajduje sie w centralnej cześci mózgu. Francuski filozof Kartesjusz w XVII wieku zasugerował, że szyszynka jest "siedzibą duszy". Istnieje takze opinia, ze szyszynka jest łacznikiem z wyższymi wymiarami, jest "trzecim okiem", zapewnia postrzeganie swiata poza zwykły wzrok czy inne nasze receptory. Według teozofii, szyszynka jest ważnym ośrodkiem psychofizjologicznym i jest źródłem jasnowidzenia i intuicji.
Podczas snu szyszynka oprócz melatonin, uwalnia także dimetylotryptaminę (DMT), najbardziej psychodeliczny związek chemiczny na Ziemi, nazywany także cząsteczką łączność. DMT istnieje w każdej roślinie i w każdym zwierzęciu na naszej planecie, jest tym co łączy nas z naturą a także każdego z nas z drugim człowiekiem. Dr Rick Strasmann prowadzil szereg badan nad działaniem DMT na nasz organizm i opisał to w swojej książce "DMT Spirit Molecule" (6), polecam.
Jeśli więc DMT jest tak wspaniale, tak potrzebne dla naszego życia, dlaczego nie można go kupić jako suplementy diety? Niestety, dawka od około 50 miligramow może powodować halucynacje i z tego powodu została w większości krajów zakatalogowana jako narkotyk. To nie jest narkotyk, jest wytwarzana przez każdego człowieka, rośliny i zwierzęta na tym świecie i nie uzależnia, ale możni tego świata zdecydowali ze łatwiej jest utrzymać spoleczeństwo w posłuchu czy w ryzach jako glupie, potulne, niemyślace. Jeśli jednak ktoś ma ochotę i popróbować DMT, moze wybrac sie na wycieczke do amazońskiej dzungli w Peru czy w Brazylii na ceremenie ayahuaska - jednym ze składnikiem ich napoju jest wywar z liści chacruna (Psychotria viridis) która zawiera 0.6% DMT. Mozna także popróbować sakramentu kościoła Santo Daime w Ansterdamie gdzie za 40 Euro po wysłuchaniu dwugodzinnych religijnych bredni, bajek czy farmazonów dostąpisz zaszczytu wypicia ayahuaski. Zalożycielowi tego kościoła pojawiła sie Matka Boska i kazała założyć kościół, zresztą był pod silną dawką ayahuaski. Halucynacje te mogą być od prostych trówymarowych wielo-kolorowych figur geometrycznych, poprzez wizje innych światów, potworów, ufoludków, aniołów czy twoich bogów, to co drzemie w Twojej głowie. Tym też można wytłumaczyć wizje religijne, spotkania z UFO, itd, itp. Halucynacje takie trwaja 10-15 minut i oprócz miłych (albo strasznych) wspomnień nie pozostawiają niczego w psychice, niemniej istnieją opinie że zawężają kanały energetyczne i należy unikać ceremonii ayahuaska. Optymalnym więc wyjściem jest doprowadzenie swojej szyszynki aby zaczęła produkować większe ilości DMT, czyli należałoby ją odkrystalizować a także starać się ją powiększyć.  


Więc jakie rady?


Za wszelkę cenę wyeliminować z domu wodę z fluorem oraz pasty z fluorem. Większość wód-kranówek w Polsce są fluorodowane, a także wiele wód butelkowych. Jeśli jest możliwość, używać wód zródlanych z zaprzyjażnionego żródełka, najlepiej gorskiego. Badanie takiej wody nie jest drogie, każde większe miasto ma laboratoria. Jeśli nie jest to możliwe, załóż w domu filter "reverse osmosis" albo do kazdej szklanki pitnej wody dodawać szczyptę, kilka kryształków boraxu. Wszelkie pasty do zębów zawierające fluorek sodu, wyrzuć je, to trucizny. Jak dziecko połknie taką pastę, może umrzeć. W Tesco można kupic paste Himalaya Herbals, bez konserwantów, bez fluoru, kosztuje 8.99.


Jak pisałem powyżej, wyeliminować z jadłospisu wszelkie chemikalia, potrawy silnie przetworzone, z róznymi chemicznymi konserwantami. Unikać palaczy, dymu, patrz wyżej.


Mojego napoju, Horus Long Life Drink nie ma jeszcze na rynku, ale domowym sposobem można przyrządzać herbatki ziołowe, które zawierają pastę z owoców Tamarindo, a ten owoc najbardzej eliminuje fluor z szyszynki. Tutaj, gdzie jestem w tej chwili nie mam wszystkich składników do produkcji HORUSa, ale "czym chata bogata", trochę dla ducha, trochę dla ciala, coś dla co można kupić w Polsce na Allegro. Zobaczcie więc zdjecie - są tam tamarindo, jagody goji, shisandria (cytryniec chiński) a także te duże okrągłe, owoce długowieczności Buddhy, naturalny słód, nie potrzeba dodawac cukru. Napój jest troche kwaskowaty, przyjemny w smaku i dużo zdrowszy niż herbata.

(1) http://www.oswiecenie.com/fluor.htm

(2) http://polki.pl/zdrowie/choroby,fluorek-sodu-czy-jest-niebezpieczny,10076118,artykul.html

(3) http://etermed.pl/fluor-oglupia-i-zabija-ale-zgodnie-z-przepisami/#ixzz4XHdKQzJN


(4) bzdury http://www.witaminyzdrowia.pl/mikroelementy/fluor.html 

(5) https://sites.google.com/site/naomiastral/ancient-kemet/the-pineal-gland---dmt---melanin-myth

(6) https://www.rickstrassman.com/ 

(7) https://consciousness792.wordpress.com/2016/10/08/szyszynka-pineal-gland-molekula-duszy/

(8) http://instytutarete.pl/poczytaj/cialo/na-zdrowie/468-jak-zabija-sie-twoja-szyszynke.html 

Prawa autorskie

Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu jest wskazane, oczywiście z podaniem pełnego aktywnego linku źródła.

niedziela, 04 grudnia 2016

odpowiadając na wszystkie takie oferty, już "bylbym" zilionerem. Pomysły oszustów nie mają granic, poczytajcie o jednym takim

 

e-mail od "Mrs. Michelle Obama" <mr.kenchaturvedi@gmail.com>

"

How are you today?


I am Mrs. Michelle Obama and I am written to inform you about your Bank Cheque Draft brought by the United Embassy from the government of Federal Republic of Nigeria in the white house Washington DC which contains the sum of (GBP£25,000,000.00) twenty five million British pounds sterlin credited from the bank of America, the delivery of your funds has been mandated to be deliver to your address on or before Friday being 9th of December 2016 to you as soon as you get back to me with your home address and your cell phone number.

Bear in mind that I have taking my time to be in charge of your funds as instructed by my husband to ensure that you received your funds successfully from the white house to reduce the economy and I’m the only one that has your funds in regard to my husband Mr. Barack Hussein Obama II and you will have to pay the sum of £10,500 only before your Bank Cheque Draft will deliver to you on Monday, the reason why the fee is required is to have your funds clearance  paper from the origin of the funds to avoid any harassment from the authority and you are also expecting to be announce as winner of the said amount by Monday as soon as your fund is delivered to you.

So you are urgent advised to get back to me with your home address and also the payment information today for immediate effect of your delivery. Note that the £10,500 is the only fee and final payment you have my assurance.

However, according to our agreement with the originated Federal Republic of Nigeria, all our communications should be on email for record purpose so follow my instruction accordingly, even if you don’t have the £10,500 try to borrow it and send it immediately because this is your life opportunity and I don’t want you to lose the chance any more.

Please I will advice you to urgent make the payment this morning via western union or money gram money transfer to the listed cashier information as instructed you by the originated authority or if you need an account to make the payment you let me know on your next message. I will look forward to received your email today with the payment to enable the origin secure the required clearance papers required at White House Nigeria to deliver your funds. Note that it will take only 14hrs to deliver your Bank Cheque Draft in receipt of the £10,500 payment.

Please find the payment data below to send the £10,500 via money gram

Receiver Name:      Rowland Anyanwu.
Country      Nigeria
City            Lagos
Question:        Urgent
Answer:            Needed
Amount:        £10,500
MTCN reference number............
Sender Name...........
Sender's Telephone……
Sender's Address........


I look forward to your respond to your email with the payment today.

Regards
Mrs. Michelle Obama.
(mrs.michelobama@outlook.com )
The White House
(Official Residence of the President of the US)
1600 Pennsylvania Avenue NW

Washington DC 20500 US

12:17, bialychinczyk
Link Komentarze (6) »
sobota, 03 grudnia 2016

Złodzeje do n-tej potęgi

po 3-ch latach przypomnieli sobie ze nie odebrali zbiornik, wiec zobaczcie co im odpisalem

 

Kancelaria Lex Partner

Piotr Kusiakiewicz

Ul Rynek 24

63-300 PleszowW odpowiedzi na wasze pismo z dnia 25-11-2016 nadmieniam ze macie do wyboru dwie opcje:

1. Bezwzględne odczepienie sie ode mnie i anulowanie wszelkich rzekomych moich zobowiązań względem Gaspol. S. A.

2. W wypadku ponownych zastraszeń i chęci wyłudzeń sprawę kieruję do Sądu. 


Byłem klientem Gaspolu od 2006-roku do maja 2013 roku. W tym czasie cena gazu na rynku wzrosła 2-krotnie, natomiast Gaspol podniósl cenę dla mnie 10-krotnie. W maju 2013 roku ogrzewałem wodę tylko 4 razy w miesiecu, ale rachunek przyszedł na 400 złotych, więc natychmiastowo zawiesiłem wspólprace z Gaspolem i lokalna firma odłączyła zbiornik i urządzenia pomiarowe (załaczone zdjecia z Maja 2013) oraz powiadomiłem Gaspol listem poleconym z  żądaniem jak najszybszego zabrania zbiornika oraz wszelkich urządeń gdyż od Sierpnia 2013 roku zostaną naliczane koszta składowania zbiornika. Dowód na to jest załaczony, a takze 9-tego Lipca 2013 roku zostal publikowany  i nadal jest do oglądnienia na Internecie pod adresem

http://bialychinczyk.blox.pl/2013/07/Gaspol-kara-za-zakonczenie-wspolpracy-1100-zl.html

Od tego czasu tj od czerwca 2013-roku az do kwietnia 2016 roku nie miałem żadnego kontaktu z Gaspolem, żadnych rachunków,  listów czy odpowiedzi. Natomiast zgłosiło się do mnie dziesiątki bardzo niezadowolonych klientów Gaspolu z chęcią połaczenia swoich negatywnych doświadczeń i wytoczenia Gaspolowi sprawy sądowej o bardzo złe praktyki biznesowe oraz zainteresowanie tym TVN, UOKiK, rzecznika konsumentów, etc. Typowe opinie o Gaspolu to:

"Gaspol to chyba największy wyzyskiwacz" 

" szukam osób które zostały oszukane prze tą złodziejską firmę"

".. odpuścił bym sobie umowę z tymi oszustami"

i wiele innych. Opinie te można znależć na Internecie na  

http://forum.muratordom.pl/archive/index.php/t-165655.html?s=45fb6d120f180eb31efa2c34ec2959fa

czy googlując Gaspol - opinie, załaczam także niektóre kopie tych opinii.


Po 3 latach w kwietniu bieżącego roku nieużywany od lat zbiornik został w końcu zabrany przez przedstawiciela Gaspolu. Zbiornik był od lat odłączony, niemniej Gaspol nadal oczekuje opłat za jego jakoby używanie oraz za demontaż ktorego nie było (patrz zdjęcia). Urządzenia pomiarowe zostały także zabrane (są na to świadkowie, także zobacz zdjęcia), jednak prawdopodobnie nie zostały zaksięgowane gdyż Gaspol zagubił je i teraz żąda opłat za nie Dodatkowo przedstawiciel Gaspolu wykazał całkowity brak profesionalizmu gdyż najpierw odłaczył i chciał zabrać zbiornik sąsiada. Ksiegowość w Gaspolu ma także dużo błedów, zresztą zawsze na swoją korzyść, gdyż w przeszłości dostawałem fikcyjne rachunki na kilka tysięcy które pózniej po reklamacji zostawały anulowane. Także we wrześniu br Gaspol przesłał do mnie jakiś fikcyjny rachunek na całkowicie inną kwotę niż ta która istnieje w waszej korespondencji i wszystkie dokumenty zostaną przekazane sądowi jeśli zajdzie tego potrzeba. 


Jeśli nadal będę nękany przez Gaspol, sprawa zostanie skierowana do sądu z żadaniem zapłaty za przechowanie zbiornika oraz z sugestią aby Sąd ukarał Gaspol kwotą minimum 10000 złotych która wraz z opłatami za przechowywanie  zbiornika będzie przekazana na lokalny Dom Dziecka według sugestii Sądu. 

Można tylko dodać, że zapoznania Sądu ze zdarzeniem z dnia 7-go Marca 2011 roku opisane w Gazecie Pleszewskiej pomoże także Sądowi do ocenienia spraw i charakteru klientów ktorych Pan reprezentuje.


życzę miłej lektury

adresat

a/a

UOKiK

 

 

Tagi: oszuści
21:30, bialychinczyk
Link Komentarze (21) »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 42
Tagi